Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 12.09.2008, 15:19
Skrobnij, skrobnij. Przypomnę tylko o sytuacji w grupie D : Cebulowiec usunięty, marcinarsenal również się nie odezwał, więc zakładam, że nie zagra. Pasuje jakieś małe podsumowanie zrobić.
Odpowiedz cytując