Temat
:
Turniej "TWSD Literaki 2008"
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
105
12.09.2008, 15:00
sensej gratuluje zwycięstwa
ale farta miałeś. U mnie przez 8 kolejek z rzedu brak samogłoski - dramatyczne literki
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem