vip2008 napisał(a):

|
Zakupie Dwie Koszulki WISEŁKI przed Meczem CZERWONE XXL I M jeżeli ktoś wie gdzie takie mogę dostać prosze o kontakt, bo WS na stronce pisze ze w niedziele nieczynne
|
Przed meczem na wprost wejścia do hali, jest stoisko z klubowymi rzeczami.