Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
gumi1906
Member
Od: 05.2007
Offline
#
62
12.09.2008, 11:55
jest ktos obecnie studiujacy na WSO we Wrocławiu? Badz jakis aboswent tejze szkoly?
gumi1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gumi1906
Znajdź inne posty napisane przez gumi1906