Czyli tak:
Apropo grupy D:
Cebul jest zdyskwalifikowany tak?
zostały mi dwa mecze z coachem i marcinarsenalem

i mam zamiar je rozegrać w sobotę między 20-23 chyba że komuś bardzo by nie pasowało, bo jutro nie będę miał dostępu do komputera.
Proszę o PRIV z jakimiś terminami.