Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 11.09.2008, 19:25
Też bym sobie chętnie zagrał, ale trafiłem do chu.jowej grupy, gdzie oprócz 3 zawodników, trafiły się jakieś ciecie i niestety muszę czekać na kolejną fazę :(
Odpowiedz cytując