Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3962
Stary 11.09.2008, 09:57
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Całkiem nie dawno dzieląc się swoimi przemyśleniami i ocenami na tym forum, dotyczącymi Marcela i jego przyjścia do Wisły pisałem o problemie z certyfikatem. Może coś pominąłem, ale były takie dwie symptomatyczne informacje w odstępie kilku chyba dni w mediach. Jedna to taka ,że Marcel (oraz kilku innych kluczowych zawodników Santosu) miał tak dziwnie skonstruowany kontrakt ,że klub mógł z nim przedłużyć kontrakt do 2011 roku bez informowania go o tym po 31 sierpnia 2008. Druga informacja była taka ,że (jak sam zainteresowany zawodnik stwierdził) Marcelo powyższej sprawie procesował się z klubem i sąd zawyrokował ,że ten zapis jest nieważny.

Sam jestem ciekaw jak to z tym certyfikatem będzie.
A przypomnijmy sobie, jak było w sprawie Dolhy? Czy nie było podobnie? Przecież wtedy, o ile dobrze pamiętam(jeśli popełniam błąd to przepraszam - poprawcie mnie), to z jego kontraktem było tak, że obowiązywał do 30 czerwca 2007 roku i później rzekomo klub miał możliwość jego automatycznego przedłużenia. Wiadomo jak było dalej, więc mam nadzieję, że w tym przypadku bedzie podobnie. Pozdrawiam.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując