Devonisch napisał(a):

Za parę tygodni mam zamiar sprawić sobie autko.
Kwota do wydania miedzy 8 a 10 tys zł
Najlepiej z instalacją gazową.
I tu mam dylemat bo rozglądam się za Felicią, Polo, Astrą, Punto, coś w tym klimacie.....
|
Prawde mówiąc to wolałbym poszukać okazyjnie Renault Clio II z silnikiem 1.5 dci, pali ok. 4,5-5l ropy przy w miare ekonomicznej jeździe (przynajmniej u kumpla... ja mam niestety 1.2 w benzynie). Można kupić za ok. 10tyś ale lepiej dołożyć jeszcze 2tyś i kupisz egzemplarz z 2003r. z klimą i przyzwoitym wyposażeniem.