Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 10.09.2008, 21:38
gigant napisał(a):Wyświetl post
Nie byłeś u mojej teściowej na imieninach.
może już to zamieścił.
może ktoś mi powiedziec, po **** gra ten Roger, skoro jest zupełnie bez formy i tylko blokuje miejsce Polskim młodziakom, czy też innym zawodnikom, którzy w takich meczach mogą właśnie się pokazać i zdobywać doświadczenie?
Odpowiedz cytując