gigant napisał(a):

|
Nie byłeś u mojej teściowej na imieninach.
|
może już to zamieścił.

może ktoś mi powiedziec, po **** gra ten Roger, skoro jest zupełnie bez formy i tylko blokuje miejsce Polskim młodziakom, czy też innym zawodnikom, którzy w takich meczach mogą właśnie się pokazać i zdobywać doświadczenie?