Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
uuuatach
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline
#
118
10.09.2008, 21:03
przez internet to teraz cięzko. kumpel sie zapisal a potem dzwonil tam spytając o potwierdzenie i mu powiedzieli że teraz przez internet sie nie da.. dziś byłem i dostałem 27. pazdziernika sam praktyczny...
TYLKO WISŁA
udzd
uuuatach
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uuuatach
Znajdź inne posty napisane przez uuuatach