Krissu napisał(a):

To napisz do władz Legii Warszawa że robią w balona kibiców i wmawiają im skutecznie od wielu lat że Legia powstała w 1916 r.
Mnie się wydaje że jesteś bardziej papieski od papieża

Skoro ktoś świadomie włącza część historii legionów to robi to z całym inwentarzem. Legia wg kibiców i władz powstała jako zespół legionowy na Wołyniu w 1916 roku...