|
nie potrzebna ta ironia,już tłumacze, gość ma niezłe warunki fizyczne ,w środku próbował dryblingu ale jego drybling zwykle opierał się na wypuszczeniu piłki,przyspieszeniu i dobiegnięciu do niej ,tak można minąć jednego rywala a nie kilku jak próbował ,dlatego myślę że jeżeli miałby przed sobą środkowego ,masywnego,mało zwrotnego obrońce,to dałby go na takim przyspieszeniu minąć ,a z ambicją którą prezentuje na pewno nie odpuszczałby piłek nawet teoretycznie straconych(np.podanie do bramkarza),mówić prościej absorbowałby cały czas obronę rywala ,oczywiscie to tylko teoria ...
|