Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline
#
2219
10.09.2008, 16:58
Arkas
napisał(a):
1. Czy to prawda, że 15 września mają zostac zamknięte sklepy Żabka, czy to jakiś pic na wodę?
2. Dlaczego nie mogę pisac na klawiaturze "ć"
3. Potrzebuję kupic stół i 2 ławki z drewna na ogródek. Może ktoś kogoś polecic
Do
gigant
- bo je skopiowalem
Masz zainstalowany ATI Control Catalyst (sterowniki do karty graficznej) i w ustawieniach tego programu alt+c jest zapisane jako skrót klawiszowy.
zuraw9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuraw9
Znajdź inne posty napisane przez zuraw9