Młyniu_Miechów napisał(a):

Jest jakiś program do ściągania plików z RS?
Wiem, że kiedyś było coś takiego, ale teraz nie mogę znaleźć.
Aha, nie chodzi o limity, tylko o to żeby sam ściągał po wrzuceniu linków.
|
Tak jest

Program ten nazywa sie "RapidDown"