marek2a napisał(a):

|
jest w brazylii napastnik wiek 23 lata warty podobno troszkę więcej niż Marcelo.kontrakt kończy mu się 31.12.2008.gra w dobrym klubie brazylijskim.jego pozycja to prawa lub lewa strona ataku.komu zgłosić znalezienie takiego zawodnika aby się Pan Bednarz ewentualnie przyjrzał? [email protected] nie za bardzo chciałbym tu wymienić nazwisko bo Legia i Lech też czyta nasze strony
|
Oprócz tego, że transfermarkt nie jest wyrocznią, to trzeba jeszcze umieć czytać. Koleś o którym mówisz ma kontrakt z Atletico Mineiro do 2011 roku

.
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...is/profil.html