Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#600
Stary 09.09.2008, 23:18
marek2a napisał(a):Wyświetl post
jest w brazylii napastnik wiek 23 lata warty podobno troszkę więcej niż Marcelo.kontrakt kończy mu się 31.12.2008.gra w dobrym klubie brazylijskim.jego pozycja to prawa lub lewa strona ataku.komu zgłosić znalezienie takiego zawodnika aby się Pan Bednarz ewentualnie przyjrzał? [email protected] nie za bardzo chciałbym tu wymienić nazwisko bo Legia i Lech też czyta nasze strony
Oprócz tego, że transfermarkt nie jest wyrocznią, to trzeba jeszcze umieć czytać. Koleś o którym mówisz ma kontrakt z Atletico Mineiro do 2011 roku .
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...is/profil.html
Odpowiedz cytując