Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 09.09.2008, 22:12
Jutro gramy z zydkami czy kiedy?

spidey napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Wiśle wiodło by się na tym polu, inaczej byście pisali.
Nie no oczywiście, zebysmy inaczej pisali bo gdyby sie wiodło, tz. ze pucharu nie olali proste... Niesamowite, ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz... Z twojego toku rozumowania wynika ze druzyna ktora w lidze łoji każdego wygrywa z Barcą, czy z Beitarem 5:0, nie ma wiekszych ambicji, tylko spina sie na wielce prestiżowy puchar ekstraklasy... w którym przegrywa w najmocniejszym składzie przy 100% zaangarzowaniiu 0:4 u siebie ze Śląskiem. Kurde... to ja nie wiem ile by ten Śląsk barce puknął

spidey napisał(a):Wyświetl post
Mistrzowi Polski troszkę nie wypada tak sie prezentować, nawet w rozgrywkach o tak niskiej randze.
A wam wypada sie tak "prezentować" w pucharach europejskich? Dostaliscie druzyne do ogrania i odpadliscie jak bukiety. Co jak co, ale puchar ekstraklasy nie jest kulminacją ambicji klubu. A dla was to jest puchar zebyscie sie mogli pojarac ze cos mozecie jeszcze zdybyc w sezonie przegranym.
Ostatnio edytowane przez regan : 09.09.2008 o godz. 22:26.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując