Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 09.09.2008, 19:39
czekam na użytkownika marcinarsenal. Na cebula 997 nie czekam, bo mnie w****.ił. Jak się ktoś zapisuje na turniej, to powinien grać , a nie lekceważyć sobie.

Jeśli marcinarsenal nie zjawi się do piątku, to będzie walkower dla mnie, no way. :]
Odpowiedz cytując