wojteq_NH napisał(a):

nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.
numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
|
dzięki. a czy zamawiając prze stronę Wisły też będą te nowe numerki?
szkoda, że kosztują prawie dwie stówy, ale mam nadzieję, że będzie warto