Wyświetl pojedynczy post
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.09.2008, 18:21
wojteq_NH napisał(a):Wyświetl post
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.

numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
dzięki. a czy zamawiając prze stronę Wisły też będą te nowe numerki?

szkoda, że kosztują prawie dwie stówy, ale mam nadzieję, że będzie warto
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując