|
ja na Bełchatowie widziałem gościa z Salwatorem na plecach, ale miałem wrażenie że to chyba z jednego ze sparingów przedsezonowych, bo przód miała jeszsze stary
nie kłóć się z idiotą, bo zawsze sprowadzi rozmowę na swoj poziom i pokona doświadczeniem
|