to są 2 różne gazety: Polska (dziennik) i Gazeta Polska (tygodnik), polecam tygodnik
a w temacie, to w tej chwili, poza kwestiąi tego zatrzymania pobic, odwołań itp.) to najważniejsza jest sprawa stadionu (zakładając, że towarzysz Walter dotrzyma słowa i odejdzie jesli nie dostanie kasy na stadion) tzn. pokazanie, że jest to sponsor wywołujacy konflikty, chce wykorzystać miasto, radni nie są do końca wolni w podejmowaniu decyzji bo ochrona medialna dla rządu, ale też plany utworzenia tvn warszawa powodują, że nikt nie chce podpasc by być gwiazdą w szkle kontaktowym, itp.
trzeba to nagłaśniać pokazująć, że przeciw nie są tylko panowie w białych t-shirtach, ale tysiące zwykłych

kibiców,
jak przejdzie stadion to po wszystkim