Wyświetl pojedynczy post
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 09.09.2008, 17:02
wojteq_NH napisał(a):Wyświetl post
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.

numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
Na meczu widziałem gościa w nowej koszulce Wisełki z Salwatorem na plecach. Temu się właśnie pytam
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując