wojteq_NH napisał(a):

nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.
numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
|
Na meczu widziałem gościa w nowej koszulce Wisełki z Salwatorem na plecach. Temu się właśnie pytam
