Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 09.09.2008, 16:53
A mi wlasnie przyszla koszulka meczowa z WS i powiem tylko ZAJEBISTA, wykonanie, wzor i material naprawde super.
A i jak sie ubierze to sie b.dobrze prezentuje. 100% zadowolenia
,
Odpowiedz cytując