Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 09.09.2008, 16:50
nie sprzedają nigdzie z logiem Salwatoru - i słusznie.
Cytat:
a te numerki to wyglądają jak na meczowych czy jakieś podróby? bo nie wiem czy brać z numerem
numery i litery z tego co ostatnio zauwazylem naprasowuja juz te aktualne (prostsze), ale jesli chcesz to mogą dac ci te zaokraglane z poprzedniego modelu.
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
Odpowiedz cytując