Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
21
09.09.2008, 16:41
arth_ur
napisał(a):
A można sobie zamówić koszulkę meczową bez Salwatoru na plecach ?
Ja kupiłem sobie normalnie w Umbro w GK i nie było z Salwatorem z tyłu.
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak