Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
SimpsoN
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: B-B/Masłomiąca
Offline
#
265
09.09.2008, 15:28
niestety, piszą prawdę bo mają w tym interes ITI to przecież ich konkurencja...
ale i tak szok że ogólnopolska gazeta napisała coś co mniej więcej odzwierciedla prawdę o zachowaniu Policji.
OPĘTANI
::::
SimpsoN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SimpsoN
Znajdź inne posty napisane przez SimpsoN