adamd303 napisał(a):

|
Mnie oburzało parkowanie chryslera sportfire na parkingu Galerii Krakowskiej na miejscach dla niepełnosprawnych. to był fajny widok: sportowe auto Dawida i terenówka Nikoli na miejscach dla niepełnosprawnych, hehe
|
Myślę, że ten widok był szczególnie "fajny" dla niepełnosprawnych...
A swoją drogą to Dawidowski mógłby się postarać o wydanie plakietki, powodów nie brakuje.
A co do zajścia na treningu: Męskie słowa czy czyny jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Przecież co najwyżej doszłoby do wymiany ciosów na pięści.