Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 09.09.2008, 14:16
adamd303 napisał(a):Wyświetl post
Mnie oburzało parkowanie chryslera sportfire na parkingu Galerii Krakowskiej na miejscach dla niepełnosprawnych. to był fajny widok: sportowe auto Dawida i terenówka Nikoli na miejscach dla niepełnosprawnych, hehe
Myślę, że ten widok był szczególnie "fajny" dla niepełnosprawnych...
A swoją drogą to Dawidowski mógłby się postarać o wydanie plakietki, powodów nie brakuje.

A co do zajścia na treningu: Męskie słowa czy czyny jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Przecież co najwyżej doszłoby do wymiany ciosów na pięści.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując