Mam problemy z kompem na pewno bede mial w piatek, wczesniej nie wiadomo. Odezwe sie w sprawie meczow jak bede.
cebulka997 (cebul997) (o czym wie) ma czas do dzisiaj wieczorem na okreslenie sie czy gra, a jak tak to kiedy.
Nie odpisuje mi ani innym choc siedzi na kurniku 
Jesli nie uda mu sie otworzyc ust do nas, wykreslamy go z listy i dla wszystkich z gr. D po walkowerze.