Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 09.09.2008, 13:29
Za parę tygodni mam zamiar sprawić sobie autko.
Kwota do wydania miedzy 8 a 10 tys zł
Najlepiej z instalacją gazową.
I tu mam dylemat bo rozglądam się za Felicią, Polo, Astrą, Punto, coś w tym klimacie.....

Jakieś sugestie z Waszej strony Czym się kierować w 1 kolejności planując kupno 8-10 letniego samochodu?
Czy na gazie są faktycznie takie oszczędności
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując