Za parę tygodni mam zamiar sprawić sobie autko.
Kwota do wydania miedzy 8 a 10 tys zł
Najlepiej z instalacją gazową.
I tu mam dylemat bo rozglądam się za Felicią, Polo, Astrą, Punto, coś w tym klimacie.....
Jakieś sugestie z Waszej strony

Czym się kierować w 1 kolejności planując kupno 8-10 letniego samochodu?
Czy na gazie są faktycznie takie oszczędności
