Temat
:
Wisła w Umbro
Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
18
09.09.2008, 13:17
numerek sobie możesz sam kupic tj. przy kupnie w WŚ np. dopłacic za numer i nazwisko.
koszulki sa w sklepach Sizeer (dawne Athlete's Foot)
:twisted:
Good things come to those who wait...
:twisted:
wojteq_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteq_NH
Odwiedź stronę domową użytkownika wojteq_NH!
Znajdź inne posty napisane przez wojteq_NH