|
mam w sumie 2 pytania, bo nigdy nie kupowalem koszulek wiec nie wiem. kiedy mozna sie spodziewac w sprzedazy koszulek Marcelo z numerem 3.
drugie, jeszccze glupsze byc moze: te koszulki co SiLenT linki do nich zamiescil to w sklepach umbro mozna kupic?
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś
El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż
Tylko Wisła TS!!!!
|