|
Nie ma pieniędzy na armię zawodową. Zobaczycie, że to nie przejdzie.
Mako. Kiedyś tak było, że jak skonczyłeś licencjat albo inżynierskie to wbijali rezerwę ale przepisy się zmieniły i teraz jest przeszkolenie.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
|