medyk napisał(a):

|
Disiaj goścmi programu Tomasz Lis w TVP był m.in. były gracz Wisły Radek Majdan wraz ze Świrem poruszona była wiadomo jaka sprawa czyli Mielno. Pierwszy raz pokazana była taśma z kamery która nagrała większosc zdarzenia. Nie przypuszczałem ze cokolwiek moze mnie naklonic do zmiany zdania w tej sprawie ale po tym co zobaczyłem to szok. Ewidentna prowokacja połączona z dupowatością policji. Dobrze ze była kamera bo nikt by w to nie uwierzył.
|
A można ten filmik gdzieś w necie zobaczyć?
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.