Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.09.2008, 21:45
Pozwolę sobie troszeczkę zaśmiecić.

Gdyby ktoś miał wolną chwilę i miałby ochotę rozegrać partyjkę, zapraszam na GG lub priv To tak na przyszłość.
Odpowiedz cytując