Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.09.2008, 20:31
wysokie te wyniki w mojej grupie o 21:50 zgłaszam chęc rozegrania meczu z obojętnie kim z mojej grupy, Wy zakładacie stolik, , najchętniej z PauL89 bo chciałbym wejść w sezon z wymagającym przeciwnikiem jak coś to PRIV lub 5647278


Paul 89 - Kurt C. 372 - 111

Gratulacje i powodzenia ;p oj coś widzę że będę się bił o to aby nie być ostatnim w grupie , no cóż Ch*j z wynikami .
Powód: j*bać TPSA... ;)
Ostatnio edytowane przez Kurt : 08.09.2008 o godz. 21:04.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując