Wyświetl pojedynczy post
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 08.09.2008, 19:56
Kto gra ? GRUPA D !

Coach jaki ma nick ? Na kurniku gościu o tym nicku napisał mi, że nie bierze udziału.

Kur.wa, napisałem do użytkownika cebul997 (końcówka nicka chyba nieprzypadkowa), czy gra, a ten zamiast grać do turnieju, zaczął nową grę z jakimś innym zawodnikiem z kurnika.
Ostatnio edytowane przez PauL : 08.09.2008 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując