|
Kto gra ? GRUPA D !
Coach jaki ma nick ? Na kurniku gościu o tym nicku napisał mi, że nie bierze udziału.
Kur.wa, napisałem do użytkownika cebul997 (końcówka nicka chyba nieprzypadkowa), czy gra, a ten zamiast grać do turnieju, zaczął nową grę z jakimś innym zawodnikiem z kurnika.
Ostatnio edytowane przez PauL : 08.09.2008 o godz. 20:03.
|