Temat
:
Turniej "TWSD Literaki 2008"
Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
28
08.09.2008, 18:47
ja moge grać. Grupa A zgłoś się!!! gg 5060624
mcovalski gratuluję zwycięstwa
dawno nie grałem i sie to odbiło na punktacji
ale powoli zaczne się ogrywać
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 08.09.2008 o godz. 19:10.
Precel z makiem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Precel z makiem
Znajdź inne posty napisane przez Precel z makiem