Wyświetl pojedynczy post
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.09.2008, 18:47
ja moge grać. Grupa A zgłoś się!!! gg 5060624

mcovalski gratuluję zwycięstwa dawno nie grałem i sie to odbiło na punktacji ale powoli zaczne się ogrywać
Ostatnio edytowane przez Precel z makiem : 08.09.2008 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując