Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1621
Stary 08.09.2008, 16:42
Dokładnie jest tak jak napisał Snow. Oby tylko Brozio wyleczył sie do niedzieli na mecz z Amiką. Pograją sobie troche dodatkowych meczów, Leo sobie też ich wypożyczy i zobacza jak to jest. Myślę że na półmetku amikowcy będą tracic do nas ok. 10 pkt.
Odpowiedz cytując