Specjalnie dają po 12 lat - ale wiem od znajomych że nie ma problemu z kolejnym kontraktem - po prostu armia nie chce dawać w ciemno kasy
Podpisze taki kontrakt na 15 lat a potem po 10 przyniesie pisemko od lekarze że już nie może służyć itp.
Ale nie ma się co martwić - jest tak potworna ilość miejsc wolnych że to tylko strzał we własne kolano jakby komuś nie przedłużyli kontraktu.