Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 08.09.2008, 15:33
mój kolega poszedł na zawodowego idostał oferteł umowy maksymalnie na 12lat więc nici z emerytury albo załatwi sobie gdzieś służbe na 3 lata do emerytury najniższej
Odpowiedz cytując