Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
51
08.09.2008, 15:33
mój kolega poszedł na zawodowego idostał oferteł umowy maksymalnie na 12lat więc nici z emerytury albo załatwi sobie gdzieś służbe na 3 lata do emerytury najniższej
Marcinklon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinklon
Znajdź inne posty napisane przez Marcinklon