Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.09.2008, 15:19
AYALA napisał(a):Wyświetl post
mam wielu kumpli co pracują dość ciężko fizycznie maja po 30-32 lata i żałują że nie zostali w armii na zawodowych żołnierzy jak byli . 20 lat służby i emeryturka, po 40 -ce sie już jest emerytem i czeka na listonosza a tak trzeba do 65 roku życia zasuwać.
Emerytura w armii jest fakt, wcześniejsza, ale MUSISZ mieć 15 lat wysługi w trakcie odejścia na emeryturę. jak masz np 12 lat to już nie należy się coś takiego. W takim momencie jest coś tam do ZUSu przekazywane. a po 15 latach to i tak jest 40% emerytury więc też wcale nie tak różowo.
Odpowiedz cytując