Temat
:
Turniej "TWSD Literaki 2008"
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
15
08.09.2008, 14:35
TSWISELKA1
napisał(a):
Który rywal z grupy B jest chętny na pierwszy pojedynek o 20?
chetny
))
ed:normalnie 'grupa śmierci' ;]
ed2:jak ktos chetny teraz niech napisze
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 08.09.2008 o godz. 14:40.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906