Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.09.2008, 14:35
TSWISELKA1 napisał(a):Wyświetl post
Który rywal z grupy B jest chętny na pierwszy pojedynek o 20?
chetny))


ed:normalnie 'grupa śmierci' ;]
ed2:jak ktos chetny teraz niech napisze
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 08.09.2008 o godz. 14:40.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując