|
mam wielu kumpli co pracują dość ciężko fizycznie maja po 30-32 lata i żałują że nie zostali w armii na zawodowych żołnierzy jak byli . 20 lat służby i emeryturka, po 40 -ce sie już jest emerytem i czeka na listonosza a tak trzeba do 65 roku życia zasuwać.
|