|
Kubica przesadzil tym razem.Takie motywy w pitstopie wkurzaja ale zdarzają sie nawet najlepszym ekipom
Ma angaz w Ferrari? - bedzie mogl kozaczyc a jak nie to musi uwazac by nie przesadzic z ta krytyka.
Jakby nie bylo to jako 'pierwszak' trafil do 3 sily w f1 - niewielu to sie udaje.
|