Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 08.09.2008, 14:07
Kubica przesadzil tym razem.Takie motywy w pitstopie wkurzaja ale zdarzają sie nawet najlepszym ekipom
Ma angaz w Ferrari? - bedzie mogl kozaczyc a jak nie to musi uwazac by nie przesadzic z ta krytyka.
Jakby nie bylo to jako 'pierwszak' trafil do 3 sily w f1 - niewielu to sie udaje.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując