Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.09.2008, 13:56
F_A_B napisał(a):Wyświetl post
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."

Sprawdzić wynik to nie problem, wystarczy zajrzeć do historii rozegranych partii, także obustronne walkowery były by bezsensu.
Pozdrawiam

albo wrzucić screena i po sprawie

eh jaką mam grupę, sami rankingowcy
Ostatnio edytowane przez gris : 08.09.2008 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując