Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.09.2008, 13:40
ok, no to jesli zaden user nie bedzie narzekal na niesprawiedliwosc podzialu grup badz tez regulaminu, to dzis o 20 oficjalny poczatek turnieju.

Grupy:
A

1 Precel z makiem (pzm1906)
8. Elendil (LordRegis)
9. FajQ (fajqabg)
16. Sensej
17. mcovalski

B

2. pan_premier(tund)
7. Rocco_1906
10. Konrad. (konradw4)
15. gris ( griis)
18. TSWISELKA1 (19TSWISELKA06)

C

3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
6. F_A_B (fabgrudziadz)
11. latarnik (latarniik)
14. White_Star77
19. Prezydentowa (julcia1906)

D

4. marcinarsenal
5. Coach
12. PauL89 (dallasstars)
13. cebulka997 (cebul997)
20. Kurt C.(JaroTS)

Kto sie szybciej dogada ten zagra mecz otwarcia
Jesli nei bedzie protestow, widzimy sie dzisiaj o 20 w pokoju osetnik.
Jak bedzie tam duzo ludzi 'niewislakow' znajdziemy inny pokoj.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując