|
Losowanie niech przeprowadzi osoba nie grająca w turnieju. Małe karteczki, na nich nicki, pierwsze 5 jedna grupa, drugie 5 druga grupa, trzecie pięć czwarta, piąte pięć piąta.
Nie ma co kombinować i bawić się w tworzenie skryptów.
Prosto i szybko, co prawda nieco prymitywnie, ale skutecznie.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:04.
|