Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.09.2008, 13:02
Losowanie niech przeprowadzi osoba nie grająca w turnieju. Małe karteczki, na nich nicki, pierwsze 5 jedna grupa, drugie 5 druga grupa, trzecie pięć czwarta, piąte pięć piąta.

Nie ma co kombinować i bawić się w tworzenie skryptów.

Prosto i szybko, co prawda nieco prymitywnie, ale skutecznie.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując