Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.09.2008, 12:20
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
jak sa jakies uwagi do regulaminu to prosze pisac, wielkich emocji nie bylo wiec postaralem sie wyposrodkowac padajace propozycje.

W jaki sposob przeprowadzamy losowanie?
w kwestii grup to moze zamiast kombinowac to po prostu:
grupa A to pierwszych 5ciu z listy
grupa B nastepnych 5ciu itd i mozna juz pojedynki planować na wieczór
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując