pan_premier napisał(a):

jak sa jakies uwagi do regulaminu to prosze pisac, wielkich emocji nie bylo wiec postaralem sie wyposrodkowac padajace propozycje.
W jaki sposob przeprowadzamy losowanie?
|
w kwestii grup to moze zamiast kombinowac to po prostu:
grupa A to pierwszych 5ciu z listy
grupa B nastepnych 5ciu itd i mozna juz pojedynki planować na wieczór
