Wyświetl pojedynczy post
TSWISELKA1
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.09.2008, 11:54
W ostatniej chwili wypadł nam wyjazd i nie będzie nas jakiś czas na necie. Postaramy się wrócić pod koniec tygodnia i wtedy możemy rozegrac wszystkie nasze pojedynki. Oczywiście odpada niedziela ze względu na mecz z Lechem i wtedy będzie można nas spotkać, ale raczej w Krakowie Jeśli wrócimy wcześniej to damy znać, a przeciwników prosimy o cierpliwość Życzymy wszystkim miłej zabawy w wiślackim gronie
Chyba ze losowanie odbędzie się dziś,to mogłybyśmy jakieś partie rozegrać jeszcze dziś.
Ostatnio edytowane przez TSWISELKA1 : 08.09.2008 o godz. 12:11.
Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane
i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane!
WISEŁKA


Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
Odpowiedz cytując