W ostatniej chwili wypadł nam wyjazd i nie będzie nas jakiś czas na necie. Postaramy się wrócić pod koniec tygodnia i wtedy możemy rozegrac wszystkie nasze pojedynki. Oczywiście odpada niedziela ze względu na mecz z Lechem i wtedy będzie można nas spotkać, ale raczej w Krakowie

Jeśli wrócimy wcześniej to damy znać, a przeciwników prosimy o cierpliwość

Życzymy wszystkim miłej zabawy w wiślackim gronie

Chyba ze losowanie odbędzie się dziś,to mogłybyśmy jakieś partie rozegrać jeszcze dziś.