Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.09.2008, 11:32. Turniej "TWSD Literaki 2008"
Regulamin turnieju "TWSD Literaki 2008"

1. Turniej rozgrywany jest na zasadach zasadach gry literaki.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania
2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci.
3. Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie sprawdzanie w czasie gry slow po slownikach, ukladanie slow, ktorych znaczenie jest im znane lub chociaz , do ktorych nie maja pewnosci ze istnieja. Innymi slowy niemile widziane bedzie 'strzelanie'.
4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 .
5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.
6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow.
7. Zawodnicy zostana przydzieleni do grup droga losowania, bez rozstawien.
8. Od poniedzialku rusza faza play-off w parach(zamieszalem parami,gdyby grupy nie byly rowne, zeby szybko sie wszystko wymieszalo...):
g.1A-2B
h.1C-2A
i.1B-2D
j.1D-2C
Gra toczy sie do dwoch zwyciestw jednego z graczy. Tak wiec, minimalna liczba spotkan do rozegrania to 2, maksymalna 3
9. Polfinaly w parach:
g-j
h-i,
zostana rozegrane po 14.09. Zwyciezca polfinalu bedzie osoba, ktora pokona swojego przeciwnika 3x(min l. meczow 3, maks. l. meczow 5)
10. Zwyciezcy polfinalow zagraja o tytul Forumowego Literaka(lub inny do wyboru), przegrani o 3 miejsce. Jesli wyeliminowani w grupach i cwiercfinalach beda chetni, beda mogli rozegrac mecze o pozycje 9-20, a takze 5-8. Jesli takiej checi nie bedzie kolejnosc zostanie ustalona za pomoca liczby zdobytych punktow w rozegranych meczach.
11. W turnieju udzial wezma:
1 Precel z makiem (pzm1906)
2. pan_premier(tund)
3. michu-kozlowek (kasiaimisiu)
4. marcinarsenal
5. Coach
6. F_A_B (fabgrudziadz)
7. Rocco_1906
8. Elendil (LordRegis)
9. FajQ (fajqabg)
10. Konrad. (konradw4)
11. latarnik (latarniik)
12. PauL89 (dallasstars)
13. cebulka997 (cebul997)
14. White_Star77
15. gris ( griis)
16. Sensej
17. mcovalski
18. TSWISELKA1 (19TSWISELKA06)
19. Prezydentowa (julcia1906)
20. Kurt C.(JaroTS)
w nawiasie nicki osob na kurniku jesli, sa rozne od forumowych.

12. Wszystkie mecze rozgrywane beda w nastepujacy sposob: czas gry 10min, rodzaj stolu: publiczny,rodzaj gry: rankingowa, w pokoju osetnik.
13. Gracze rozgrywaja kolejki dowolnie, preferowana forma kontaktu jest PW miedzy zainteresowanymi, chyba, ze ktos ma czas na kilka pojedynkow, wtedy bardziej wskazane poinformowac cale forum o tym.
14. Mile widzanie sa zapowiedzi meczow w tym temacie. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik. Jedna osoba podaje wynik, druga powierdza.
15. pan_premier bedzie staral sie codziennie wieczorem zamieszczac aktualne tabele , jesli ktos chcailby go w tym wyreczyc nie musi sie krepowac.
17. Uzytkownik Flame 'za zaslugi' w historii turnieju, otrzymuje dzika karte i moze dolaczyc do dowolnej grupy jesli zechce, przed rozegraniem jakiegokolwiek meczu.
16. Szanujmy sie.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując