Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 08.09.2008, 10:32
Jak Lech zatrudni jakiegoś konkretnego trenera to zacznę się martwić. Od pewnego już czasu drużyny prowadzone przez Franza mają skłonności do tracenia głupio punktów. Jeśli dodać do tego to, że praktycznie zawsze jego drużyny wykładały się w pewnym momencie sezonu kondycyjnie - nie potrafię się zbytnio martwić Lechem.
Odpowiedz cytując